Smile life

Infernum Media- miejsce dla fanów muzyki undergroundowej

Przez w dniu 03/12/2013

Długo czekałam na opublikowanie tego posta. Wszystko związane z nowym projektem trzymałam w tajemnicy dopóki wszystko nie będzie dopracowane. W końcu mogę Wam przedstawić wspólny efekt pracy mój i M. jakim jest INFERNUM MEDIA.Czym jest INFERNUM MEDIA?

Zawsze chciałam pracować w czymś co jest moją pasją i być panią swojego losu. Mam swojego bloga, którego lubię dopieszczać i sprawia mi radość, że są osoby, które lubią wpaść i poczytać coś o muzyce i nie tylko. A teraz mam dodatkowo swój sklep internetowy. Nie jest to sklep dla każdego, bo nie znajdzie tutaj nic dla siebie fan Biebera czy Rihanny, ale jest masa asortymentu związanego z muzyką undergroundową ( główne gatunki metal, rock, punk). Skupiliśmy się na płytach, ale są również ubrania, dodatki do ubrań czy buty. Sukcesywnie towar będzie przybywał, więc radze śledzić nasze poczynania na stronie, blogu.

Dlaczego nazwa INFERNUM?

Nad nazwą o dziwo długo się nie zastanawialiśmy. Wiedzieliśmy od początku, jaką muzyką będziemy się zajmować więc szukaliśmy nazwy takiej by miała konkretne odniesienie. Początkowo podobała nam się nazwa Helvete ( z norweskiego: piekło), ale w internecie znaleźliśmy masę firm z tą nazwą, więc szybko się wycofaliśmy. Sam wyraz piekło chcieliśmy by pozostał. Idealnie komponuje się z ciężkim graniem, undergroundem, pewnym obszarem. No tak doszliśmy do Infernum, które jest niczym innym jak piekłem w języku łacińskim. Oto i cała filozofia 😉


Czy to będzie tylko sklep?

Infernum Media to coś więcej niż sprzedaż internetowa. W swojej ofercie mamy również organizację koncertów, promocję zespołów czy patronat medialny nad wydarzeniami związanymi z muzyką. Podsumowując jest to miejsce o którym zawsze marzyłam. Nie miałam nigdy talentu do śpiewania, z graniem na instrumentach też różnie bywało, ale dryg organizacyjny zawsze był. Planowanie, przygotowanie i po wszystkim satysfakcja. Cieszę się, że w końcu podjęliśmy się tego, a teraz małymi kroczkami będziemy dreptać w górę i tworzyć swoje małe imperium.

Na stronę sklepu można bezpośrednio wejść z bloga klikając w zakładkę „SKLEP”, lub korzystając z adresu: www.infernum-media.com

Jeśli macie jakieś pytanie związane z Infernum zadawajcie je w komentarzach 🙂

TAGI
PODOBNE WPISY