Smile life

Najgorsze dekoracje świąteczne

Przez w dniu 22/12/2013

U wielu blogerów widziałam zjawiskowe propozycje ozdób świątecznych, ciekawe DIY, piękne stroiki, święcące choinki, wszystko wyważone i gustowne. Początkowo też miałam pomysł by coś w tym rodzaju przygotować, ale wpadłam na ciekawszy pomysł. 

Święta kojarzą się z przepychem, kolorami, światełkami. Każdy chciałby żeby jego dekoracja była zauważona i doceniona. Niektórzy jednak wolą od razu bić po oczach czymś co jest przesadzone i wręcz odrzuca.

Należy liczyć się z tym, że na Wigilii mogą pojawić się dzieci, więc renifery w takiej pozie nie będą odpowiednie.

Do tak ozdobionych aut przyzwyczaili nas kierowcy TIRów i niech tak pozostanie.

                                  

Rozumiem przystrajanie drzwi, okien, salonu, stołu czy ściany, ale to już moim zdaniem przesada, mimo iż uroczo dla kogoś to wygląda, to dziecko może pomyśleć, że Mikołaj połyka jego kupę lub wychodzi z sedesu.

  
U nas może ozdabianie na zewnątrz domu nie jest tak popularne jak w USA, ale nawet światełka na domu powinny mieć jakiś limit. Swoją droga ciekawe jak mieszkańcy śpią skoro dom świeci jaśniej niż neony w Las Vegas.

Na koniec mój ulubieniec. Pan, który czuje magię świąt, wie że ozdoby to ich nieodłączny element, a podobno im więcej tym lepiej. I weź tu się skup na tv.
Życzę by Wasze święta były piękne, kolorowe i z umiarem. Nie rozpychajcie brzuchów, wychodźcie na spacery, radujcie się czasem z rodziną!

Źródła: 1 2

TAGI
PODOBNE WPISY