Muzyka

Płyty i koncerty to za mało?

Przez w dniu 22/01/2014

Wspaniale mieć w swojej kolekcji najnowszą płytę ulubionego zespołu, a jeszcze lepiej zobaczyć ich na żywo i szaleć w tłumie przy muzyce. Zespoły prześcigają się z pomysłami na okładki, rodzajami winyli, szokującymi teledyskami. Początkowo mogliśmy powiększyć swoje półki o płytę, ubrać się w barwy ukochanej kapeli, powiesić ich wizerunek na ścianie. Czasy się zmieniają, promocja również. Zespoły by reklamować swoją markę idą krok dalej.


Jako, że od pewnego czasu mam sklep codziennie przeglądam różne ciekawe oferty zespołów. Można przebierać w odzieży, naszywkach czy przypinkach, ale można również znaleźć ciekawszy asortyment od tego dobrze wszystkim znanego.

Co raz więcej kapel zaczyna produkować trunki pod swoją marką. Wiadomo, że to się musi sprzedać. I tak mamy w ofercie wina Slayer’a, AC/DC, KISS czy Motörhead.

 AC/DC pokusiło się również o stworzenie swojego piwa, które można nabyć w kunsztownej beczce sygnowanej logiem zespołu.

Amon Amarth wypuścił swoje piwo o bardzo nordyckiej nazwie Ragnarök.

 
Slayer swoje wino zapakował w trumnę, która jest dostępna w limitowanej wersji i podobno dorzucają jeszcze zakrwawiony fartuch. Dodatkowo trunku możemy się napić ze specjalnego kieliszka.

Swoich rywali bije na głowę jednak Lemmy i jego już legendarna kapela Motörhead. Na początku było wino Shiraz i Rose, ale to za mało. Doszło piwo Bastards Lager. To niestety miało nie wystarczającą ilość procentów, więc dorzucili jeszcze wódkę.

Nie mogli być gorsi od Slayer’a więc ich napojów wyskokowych również możecie skosztować z gustownie ozdobionych kieliszków.

Na koniec kapela wypuściła coś dla fanów gier planszowych. Gra Rock Science Motörhead, w której jesteśmy wystawiani na próby znajomości historii zespołu, dyskografii, znajomości piosenek.

 „Moje życie bez wątpienia było pełne dobrej zabawy. Grając w tę grę będę mógł je sobie lepiej przypomnieć!” – powiedział Lemmy o grze.

Jak Wam się podobają pomysły kapel na wypromowanie samych siebie? Chcielibyście wejść w posiadanie czegoś z ich ofert?

TAGI
PODOBNE WPISY