Smile life

Barwne odtwarzacze mp3

Przez w dniu 20/03/2014

Jako osoba uzależniona od muzyki słucham jej gdzie się da. Dom, auto, spacer czy nawet praca, chociaż tam muzykę narzuca włączone radio, ale zawsze coś. Najgorsza jest cisza. Zawsze jak siadam do pisania posta na bloga uruchamiam playlistę i utwory, które pobudzają we mnie wenę do pisania. Muzyki można słuchać z wielu urządzeń. Ostatnio najpopularniejsze są smartfony, które wyposażone są w sporą pamięć. Jednak są osoby, które wolą słuchać muzyki z  odtwarzaczy mp3. Producenci tych małych, niezwykłych cudeniek prześcigają się w pomysłach, a dziś pokaże Wam, że to z czego słuchacie ulubionych dźwięków nie musi być nudne 🙂

Już nie pamiętam kiedy ostatnio używałam odtwarzacza. Telefon w pełni mi wystarcza i zawsze mam go ze sobą. Obecnie używam telefonu Sony Xperia L i jestem z niego bardzo zadowolona. Szczególnie jeśli chodzi o muzykę to ma sporo fajnych opcji by ulepszyć dźwięk.
Ostatnio przeszukuję sieć by znaleźć idealne słuchawki. Nie jest to taka prosta sprawa jak mi się wydawało na początku. Jednak dzięki temu natknęłam się na niesamowite, małe odtwarzacze, które nie są zwykłym pudełkiem z muzyką. Mogą wyrażać styl słuchacza. Postanowiłam się z Wami podzielić moimi odkryciami.

Coś dla fanów kostki rubika. Nie da się zrobić z nią za wiele kombinacji, ale jako gadżet jest idealna, no i gra!
Kto nie lubił klocków lego będąc dzieckiem. Frajda budowania zamków, fortec i ten ból gdy stanęło się stopą na jeden z nich. Tak te wspomnienia. Taki odtwarzacz z pewnością przypomina mi dzieciństwo.
Mały drewniany aparacik wypełniony największymi klasykami muzyki. Idealne na prezent dla fana fotografii.
A tu propozycja dla zakochanych. Każdy z partnerów może posłuchać osobno swojej muzyki 😉 Jako całość tworzy urocze serduszko.
Mały, dotykowy z 5 przyciskami. Czego chcieć więcej?
Coś dla fanów nieśmiertelników. Producent ma w ofercie dwa rodzaje grawerunku – kobiecy lub męski. Wygląda nawet szykownie.
Wybuchowy, ale zdecydowanie niezagrażający życiu.

Prawdziwy retro style. Do tego ładne wykonanie. Jeden z moich faworytów.

Jak widzicie ludzie są bardzo kreatywni i w sumie chyba ze wszystkiego można stworzyć swój wymarzony player mp3. Ja mimo wielu naprawdę zachwycających pomysłów pozostanę przy telefonie, póki co. 

A jak jest u Was, z czego słuchacie muzyki? Myślicie, że niedługo odtwarzacze mp3 nie będą miały racji bytu?
 
Źródła zdjęć: 1 2

 
Jeśli nie macie akurat czego posłuchać to podrzucam Wam ostatni album Amon Amarth. Jest magiczny!

 

TAGI
PODOBNE WPISY