Smile life

Nowy wygląd bloga

Przez w dniu 03/04/2014

W końcu po wielkich walkach, stresach i problemach natury technicznej…jest mój nowy wygląd bloga!

Nie ukrywam, że dziś traciłam nadzieje, że w ogóle ten szablon zadziała. Teraz robię wielkie uff, a Wy możecie cieszyć oko nowym, ładniejszym i zdecydowanie bardziej przejrzystym wyglądem. Pierwsze co rzuca się w oko to logo. Pomysł mój własny i idealnie pasuje do klimatu w jakim pisze jak i do samej nazwy. Miał już swój debiut na fanpagu na fb, a teraz zostanie tu na stałe.

Slider zawsze przykuwał moją uwagę na innych blogach i w końcu mam swój własny. Było z nim kłopotów, jednak finalnie działa i oby już bez niespodzianek. W sliderze pokazywane są ostatnie 3 posty z bloga, czyli wchodząc na stronę od razu będziecie widzieć czy doszło coś nowego.

Jeśli chodzi o posty to teraz mają lepszą, większą czcionkę. Dodatkowo będę mogła wrzucać zdjęcia w pełnym rozmiarze i zdecydowanie w lepszej jakości. Dotyczy to również filmów, które sa nieodłącznym elementem moich tekstów.

Pod koniec strony znajduje się lista najpopularniejszych postów jeśli bez szukania chcielibyście je odnaleźć.

Mam nadzieję, że moja nowa odsłona bloga przypadnie Wam do gustu. Chętnie poznam Wasze opinie. Jakby coś było nie tak to od razu dawajcie znać!

TAGI
PODOBNE WPISY