Podróże

Grill 'n’ Grind 2014 nadciąga!

Przez w dniu 12/05/2014
Miło mi Was powiadomić, że kolejna edycja mini festiwalu jakim jest Grill’n’Grind odbędzie się w lipcu. Mocne uderzenie na początek wakacji to jest to! Koncert odbędzie się po raz kolejny w urokliwym miejscu w Pluskach. Teren będzie dostępny dla uczestników przez 3 dni, ale to w sobotę 5 lipca od godziny 17 będzie głośno, hucznie i radośnie. Zespoły mamy już potwierdzone i w tym roku na scenie będziecie mieć możliwość posłuchania 6 zespołów z różnych zakątków Polski.

Czym jest Grill’n’Grind nie będę się rozpisywać, bo to mogliście poczytać w notce z cyklu festiwalowego. Dziś pragnę Wam przybliżyć zespoły, które wezmą udział i będą Was rozwalać na łopatki w lipcu. Po raz kolejny współorganizuję tę imprezę i cieszę się, że zdobywa co roku nowych wiernych uczestników. Mogę Was zapewnić, że w tym roku będzie jeszcze lepiej, brudniej i głośniej.

Przejdźmy więc do kapel!

HOSTICA
Zespół powstał w lipcu 2007 roku w Ciechanowie. Początkowo grali w małym składzie, jednak teraz tworzą czteroosobową śmiercionośną bombę. Inspiracje czerpali z Morbid Angel, Immolation czy Cannibal Corpse. Zdecydowanie to moje klimaty, a poniżej możecie posłuchać naprawdę siarczystego death metalu.

ZACHLAPANY SZCZYPIOR
Tych panów mieliście już nie raz okazję posłuchać na moim blogu. Jestem pod urokiem ich kwików, wygibasów i poczucia humoru. To zespół przy którym nie da się stać i po prostu patrzeć. Grają agro drinkcore i pochodzą z Włocławka. „Szczypiorowa twórczość inspirowana jest przede wszystkim tematyką związaną z problemami
współczesnej wsi, martwych zwierząt hodowlanych, maszyn budowniczych.” Sam opis zespołu już intryguje i zachęca do posmakowania ich soczystego, zielonego szczypioru, którego na koncercie oczywiście nie brakuje!

ZŁOŚLIWY POMRUK ODBYTNICY
Jest to nasz lokalny zespół , który także gra w klimacie grindowym. Coverują co się da na swój nie typowy, zboczony, świński sposób. Są w trakcie prac nad nowym albumem „Radzionomikon” z którego kawałki mam nadzieję, że będziemy mogli usłyszeć na Grillu. Tego nie da się opisać to trzeba posłuchać.

UNBORN SUFFER
Starzy wyjadacze z Bydgoszczy także w tym roku odwiedzą Pluski. Panowie graja już ponad 10 lat i reprezentują sceną deathgrindową. Jest moc, pot i potężny growl. Zespół ma na koncie 4 krążki, z czego ostatni wyszedł nakładem japońskiego Ghastly Music. W ich muzyce możemy się doszukać wpływów takich kapel jak Napalm Death, Crytopsy, Dying Fetus.

 

CALM HATCHERY
Zespół pochodzi ze Słupska, a dzięki opiece Selfmadegod Records prężnie pnie się w górę. Jest on jedną z głównych gwiazd Grilla. Ich koncerty są bardzo energetyczne. Mają na koncie 2 albumy, jednak trwają prace nad kolejnym. Grają death, który zaskoczy nawet najwybredniejszy słuchaczy – porywające solówki, wyraźna, dynamiczna perkusja i szalony wokalista. To zdecydowanie przepis na udany koncert.

 INCARNATED
To już ostatni zespół, który będzie gościł na Grill 'n’ Grind. Zespół gra od 1992 roku, pochodzi z Białegostoku i również podlega pod Selfmadegod Records. Jest to kolejny reprezentant death metalu. Jakoś tak w tym roku wyszło, że grindu jest nie wiele, ale nikt nie mówił, że musimy się ograniczać. Ma być głośno, doniośle i brutalnie. Te warunki idealnie spełnia Incarnated i zarówno jak Calm Hatchery są głównymi gwiazdami tegorocznej edycji festiwalu.

I jak nie możecie się już doczekać? W kwestii samej organizacji to pole namiotowe otwarte będzie od piątku 4 lipca od godz. 17:00 do niedzieli 6 lipca do godz. 14:00

Start koncertu – 5 lipca godz. 17:00

Wjazd – 20zł (w tym free kiełbaska do wyczerpania zapasów).

Jeśli macie jakieś pytania nie bójcie się zadawać ich w komentarzach 🙂

 

 

 

festiwal grind grill pluski

 

TAGI
PODOBNE WPISY