Muzyka

Tygodniówka muzyczna #2

Przez w dniu 07/12/2014
Kolejny mroźny tydzień za nami, a ja dla Was mam kolejna porcję nowości koncertowych, płytowych i nie tylko. Usiądźcie wygodnie, piwko w dłoń i zapraszam!

CROWBAR NA DWÓCH KONCERTACH W POLSCE
CROWBAR to amerykański zespół, który powstał pod koniec lat 80′ Ich muzyki nie da się określić jednoznacznie. Jest to mieszanka powolnego i ciężkiego doomu z domieszką sludge i stoner metalu. W niektórych kawałkach słychać nawet wpływy hardcore punka. Jest moc, a zespół zaszczyci swoimi występami 24 lutego Kraków, a 25 lutego Gdynie – więc i południe i północ może dostąpić zaszczytu zobaczenia ich na scenie. Cena za bilet nie uszczupli aż tak Waszych portfeli, bo to wydatek jedynie 50 zł w przedsprzedaży, a jak nie zdążycie to w dniu koncertów bilety są po 60 zł.

VENOM UJAWNIŁ OKŁADKĘ NOWEJ PŁYTY
Panowie z Newcastle wzięli się ostro do roboty, bo już na 27 stycznia 2015 zapowiedzieli premierę nowego albumu „From the Very Depths”. A w tym tygodniu opublikowali okładkę, by dla fanów pociekła ślinka i nie mogli się doczekać ich krążka. Przypominam, że ostatnia płyta zespołu była wydana w 2011 roku, więc jest na co czekać!

OBSCENE EXTREME 2015
W tamtym tygodniu chwaliłam skład na Brutal Assault, w tym chwalę Obscene Extreme. Po części bo mega skład m.in. BROKEN HOPE, LIVIDITY  czy PIG DESTROYER, a po drugie bo w nadchodzacym roku i moja skromna osoba odwiedzi ten ekstremalny festiwal!! Jaram się podwójnie! Festiwal odbędzie się w dniach 8-12 lipca w Trutnov. Jak nie macie planów to kupować karnety i widzimy się w Czechach!

BEHEMOTH OPUBLIKOWAŁ TELEDYSK DO „ORA PRO NOBIS LUCIFER”

PIOSENKA TYGODNIA – „THE IVTH CRUSADE”
BOLT THROWER trzeba znać, bo to prekursorzy gatunku death metal, grindcore, grają od 1986, a nazwa zespołu pochodzi od broni z gry Warhammer. Ten utwór napędza do działania od pierwszych szarpnięć strun, uwielbiam!!

 

Życzę spokojnej niedzieli i zapraszam jutro na blog, bo będzie dawka filmowych atrakcji od mojego przyjaciela Sylwestra! Buziak

TAGI
PODOBNE WPISY