domina
Smile life

#7 Weekend na kanapie – nowy Skinless, tanie loty i jak to jest być profesjonalną dominą

Przez w dniu 16/03/2018

Zapraszam na siódmy odcinek cyklu Weekend na kanapie, w którym podrzucam Wam fajne rzeczy do poczytania, pooglądania oraz posłuchania. Dzisiaj pokaże Wam m.in. jak tanio latać, co oznacza być taktownym, jak Relapse Records po raz kolejny robi mi dobrze i jak to jest być profesjonalną dominą.

♠ Za Skinless zdążyłam już zatęsknić. Od ostatniej płyty minęły trzy lata i absolutnie brakuje mi tych gardłowych ryków Webbera. W tym tygodniu Relapse Records wypuściło do sieci pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Savagery. Znów zrobili mi dobrze przez parę minut i po raz kolejny porzucili napaloną, i chętną na więcej. Uwielbiam Skinless za ich pomysłowość, naprawdę świetnie brzmiące riffy i tą nokautującą perkusję. No i spójrzcie tylko na tę okładkę. Aż chce się ją mieć już w ręce. Tak jak nie mogłam doczekać się nowego krążka od Mammoth Grinder, tak teraz będę odliczać dni do premiery Savagery. A do 11 maja jeszcze bardzo daleko…

♠ Nic mnie tak nie wkurza, jak ludzie, którzy uparcie dopytują się o rzeczy, które są moją prywatną sprawą. Potrafią być niemiłosiernie wścibscy i nawet jeśli odpowiem na jakieś pytanie, to potem starają się mnie pouczać, mimo iż ja tych konkretnych rad nawet nie oczekuje. Pytania typu: Czemu nie masz jeszcze dzieci? Dlaczego jeszcze nie masz własnego mieszkania? Kiedy schudniesz? Jak możesz słuchać takiej muzyki? Są to pytanie, na które nawet najbliższym mi osobom, nie mam ochoty udzielać odpowiedzi. Są pewne sprawy, które są tylko i wyłącznie moje. I nikt nie powinien ich na siłę ode mnie wymagać. Kwestię braku taktu świetnie opisała Eliza Wydrych w swoim artykule Cecha, którą cenię w ludziach najbardziej… A Was jakie pytania najbardziej irytują?

♠ Za Danzigiem szalałam mocno. Wzdychałam do jego pięknie wyrzeźbionej klaty w Devil’s Plaything i rumieniłam się za każdy razem, gdy słyszałam jego nietuzinkowy głos. Jego pierwsze płyty potrafiłam słuchać codziennie. Jedyne czego brakowało mi do pełni szczęścia, to było zobaczenie go na żywo. Ciągle liczyłam, że ogłosi trasę, w której znajdzie się miejsce dla Polski. Tak się nie stało. A czytając kolejne wywiady, gdzie nie w głowie mu były przyjazdy w te rejony, moja nadzieja powoli umierała. Teraz nie jest już tym Danzigiem, od którego wilgotniały okolice ud. Zestarzał się, wypuścił kiepściutki album Skeletons, potem niewiele lepszy Black Laden Crown. Ale wieść o tym, że w tym roku Glenn zaplanował trasę po Europie, ucieszyła mnie. W końcu nastoletnie marzenie się spełni, bo będę miała okazję obejrzeć jego koncert podczas festiwalu Brutal Assault. Może już jego sylwetka odeszła w zapomnienie, głos nie pieści jak kiedyś, ale cieszę się, że go posłucham na żywo, nawet jeśli setlista nie powali na kolana. Kto z Was tak jak ja cieszy się na to wydarzenie?

DANZIG ANNOUNCE 2018 EUROPEAN SUMMER DATESFOR 30 YEAR ANNIVERSARY2018 marks the incredible 30 year anniversary for…

Opublikowany przez Danzig na 14 marca 2018

♠ Podróżowanie jest fajne, ale niestety nie każdego na to stać. Wybór oferty z biura podróży wiążę się z oddaniem kilku tysięcy, na które nie każdy w obecnych czasach jest przygotowany. Idealną alternatywą jest w tym przypadku podróżowanie na własną rękę. Tu z pomocą przychodzi strona fly4free.pl, która na bieżąco pokazuje Wam oferty tanich lotów do najróżniejszych miejsc na świecie. Minusem może być fakt, że dogodna cenowo propozycja ma określony termin, ale jeśli faktycznie Wam zależy, to narzucony termin nie będzie stanowił problemu. Za 130 zł możecie polecieć na Majorkę, czy przykładowo za 700 zł do Dubaju. Są to bezwstydnie niskie ceny. Dochodzi do tego wynajęcie lokum i stołowanie na mieście, ale i tak wyjdzie to Wam taniej i obstawiam, że ciekawiej niż biorąc ofertę z biura podróży.

♠ We wrocławskich Sukiennicach otworzyła się właśnie nietypowa kawiarnia Vincy Power Nap. Tu zamiast kawy czy herbaty dostaniecie odrobinę relaksacyjnego snu. Jeśli tęsknicie za leżakowaniem to miejsce powinno Was zadowolić. Więcej o nim poczytacie na łamach igimag.pl

♠ Na koniec mam dla Was wywiad z profesjonalną dominą. Dowiecie się jak naprawdę wygląda ta praca, za jakie rzeczy ludzie są gotowi zapłacić i kto korzysta z oferowanych przez nią usług.

 

TAGI
PODOBNE WPISY