Książki

Patryk Bogusz, Tomasz Czarny „Nowoczesna niewolnica” – mokry sen fetyszysty

Przez w dniu 24/05/2021

Lubicie seks? Te pieszczoty, orgazmy, tarcie jednego ciała o drugie? Większość pewnie kiwa głową z aprobatą. I o ile ogólnie o współżyciu mówimy coraz bardziej otwarcie, o tyle fetysze nadal powodują wstyd, bo społeczeństwo wychowane w pozycji na misjonarza, nie dopuszcza myśli, że może kogoś kręcić bardziej finezyjny seks. A taki pełen ekstremy, masochizmu i BDSM erotyczny świat postanowili pokazać Patryk Bogusz i Tomasz Czarny w Nowoczesnej niewolnicy. Bywa perwersyjnie, bywa ostro i brutalnie, ale wszystko to idealnie wpisuje się w horror ekstremalny, dając czytelnikowi to, czego oczekiwał. A nawet więcej. Nie jest to lektura dla romantyczek, wrażliwców, czy wstydliwych. To jest kwintesencja porno gore horroru, który tryska w twarz obficie krwią. Orgazmy jeszcze nigdy nie były tak głośne, a seks tak bardzo popieprzony. Nowoczesna niewolnica to najlepsza odpowiedź na mokry sen fetyszysty.

Fabuła opiera się w głównej mierze na bohaterce Reginie, typowej korpopracownicy, która nawet w miejscu pracy potrafi wcisnąć palce w majtki i oglądając filmiki snuff na darknecie, uciekać w orgazm. Jednak swoje ekstremalne fantazje spełnia dzięki kochankowi Brunowi, który pokazał jej, że rozkosz można osiągnąć przez naprawdę brutalne zabawy. Niestety Bruno ma też drugie oblicze, z którym dopiero przyjdzie jej się zmierzyć.

Styl autorów jest dosadny, konkretny i soczysty. Opisy wyuzdanego seksu, wszystkich sprośności i bezeceństw idealnie działają na wyobraźnię czytelnika. Jest to znakomita rozrywka dla fanów ekstremy, do których zdecydowanie się zaliczam. Bohaterowie doskonale nakreśleni, dialogi realne, akcja nie zwalnia tempa nawet na chwilę. Dodatkowo moje serduszko zostało połechtane moimi ulubionymi kapelami, w tym moim numerem jeden od lat, czyli Lividity. No już bardziej nie dało mi się chyba zrobić dobrze.

Nowoczesna niewolnica to jedna z najlepszych pozycji w horrorze ekstremalnym na naszym rynku. Jest to historia intensywna, bezlitosna, która pokazuje, że pożądanie nie ma żadnych granic. Polecam książkę wszystkim, którzy nie boją się psychicznego dyskomfortu oraz tym spragnionym totalnie plugawego horroru.

TAGI
PODOBNE WPISY